W ostatnią sobotę (30.07.2011) odbył się juz po raz drugi festiwal Exchange of Sound  nad jeziorem Białka na Lubelszczyźnie.  Mimo pogody która niewątpliwie zwiodła w tym roku – zabawa trwała nieprzerwanie do białego rana a wszyscy którzy dotarli bawili się doskonale.

W tym roku – jak i w poprzednim mieliśmy okazję tworzyć wizualizacje podczas całości festiwalu oraz odpowiadać za całość oprawy wizualnej imprezy. Mimo ogromnych ilości wody spadających z nieba po wielu godzinach pracy wielu osób scena stanęła, a na niej profesjonalny system nagłośnieniowy, oświetleniowy, w tle sceny stanął ekran ledowy (diodowy) wielkości 20m kwadratowych a na skrzydłach sceny dwa ekrany 320x427cm oświetlone projektorami o mocy 7 tysięcy ansi lumen.

W tym setupie wizualizacje tworzone na żywo miały okazję wybrzmieć w pełni i wzbogacić występy wszystkich Dj’ów biorących udział w festiwalu.

Artyści EOSF 2011

Dziękujemy za możliwość współtworzenia festiwalu organizatorowi którym była agencja Promaid Music oraz całej ekipie świetlików, techników, akustyków a także młodemu adeptowi sztuki Vj’skiej z Lublina który wspierał swoimi wizualizacjami muzyczne występy w namiocie na małej scenie.

Zapraszamy na film i galerie zdjęć z imprezy:

Exchange of sound festival 2011