O nas

SplaszFX jest firmą, której korzenie sięgają roku 2005 i początku działalności projektu Vj Splasz który jako projekt vjski (tworzenia wizualizacji live do muzyki) przetoczył się przez wiele klubów, pubów oraz scen koncertowych i festiwalowych zdobywając doświadczenie w tworzeniu oprawy wizualnej a także obsłudze sprzętu i wykorzystaniu go do osiągnięcia jak najlepszego efektu.

Przez kolejne lata projekt się rozwijał, aby w roku 2009 ugruntować swoją pozycję i zaistnieć, jako dojrzała firma pod nazwą SplaszFX.
Dziś zajmujemy się wszystkim tym co można nazwać “ruchomym obrazem” i opracowywaniem  go na potrzeby reklamy, filmu, animacji , eventów, koncertów oraz przedstawień teatralnych.

Poprzez ruchomy obraz rozumiemy nie tylko tworzenie animacji, tworzenie i postprodukcja filmowa, ale także odpowiednie zaaranżowanie oraz opracowanie tychże materiałów wizualnych na potrzeby danego wydarzenia wraz z przygotowaniem technicznym oraz merytorycznym.

Co robimy?

SplaszFX to przede wszystkim zespół doświadczonych specjalistów, grafików, motion designerów, operatorów kamer, techników, montażystów którzy dzięki znajomości i wykorzystaniu najnowocześniejszych osiągnięć techniki są w stanie podejść do każdego zadania indywidualnie i z należytą starannością.
Zapewniamy państwu kompleksowe opracowanie i wsparcie merytoryczne na każdym etapie realizacji projektu.

Zakres naszych możliwości oraz kompetencji można podzielić na trzy główne kierunki:

Motion design i tworzenie animacji

Produkcja i postprodukcja filmowa

Vj/wizualizacje, live act i wsparcie techniczne