Minęło już, co prawda kilka tygodni od 9 sierpnia 2012 i prawdopodobnie wiele osób nie kojarzy tej daty za bardzo z niczym. Dla nas był to dzień rozpoczęcia realizacji wizualizacji muzycznych festiwalu Ostróda Reggae Festiwal 2012 w Ostródzie, czyli największego festiwalu muzyki reggae w Polsce.

W tym roku byliśmy odpowiedzialni za przygotowanie animacji loopów sponsorskich oraz całości wizualizacji i realizację vj’skiej oprawy wizualnej festiwalu na scenie głównej. Chcielibyśmy podziękować wszystkim za możliwość udziału w tej imprezie, począwszy od organizatorów, poprzez wykonawców, całość ekipy technicznej, a skończywszy kolegach współ-vj-ujących którzy również się pojawili i brali udział w festiwalu, oraz na ekipie oświetleniowej z realizatorem na czele, którego profesjonalizm należy podziwiać.

Jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji słyszeć o tym festiwalu to serdecznie zapraszamy do obejrzenia materiałów wideo z tegorocznej edycji, a w przyszłym roku zapraszamy osobiście i mamy nadzieję, że będziemy również i za rok umilić odbiór muzyki naszą oprawą wizualną.

A tym bardziej warto biorąc pod uwagę fakt, dla jakich gwiazd mieliśmy okazję przygotowywać wizualizacje. Pośród nich można wymienić m.in. Habakuk, Dactah Chando, Laid Blak, Junior Stress, Danakil, Vavamuffin, Rootz Underground, Dub Syndicate, Dreadzone, Morgan Heritage, Fat Freddy’s Drop i wielu wielu innych.

Zapraszam do naszego działu realizacje: Ostróda Reggae Festiwal 2012

oraz do zerknięcia na poniższe nagrania:

[youtube SsUeX_p93GQ]

[youtube TU3KP5T26zU]

[youtube NVxdi6EbPzY]

[youtube IpOswWjUc0g]

Odpowiedzialnym za powyższe filmy jest oczywiście znany w środowisku reggae i ceniony przez wszystkich Bombaclass.