Ostróda Reggae Festival – relacje

Ostróda Reggae Festival – relacje

Wakacje powoli się rozpędzają – a przynajmniej pogoda zaczyna się wakacyjna – więc i sezon festiwali się rozpoczyna. Dziś małe przypomnienie festiwalu Ostróda Reggae Festival w Ostródzie. (więcej…)

ORF 2012 – podsumowanie

ORF 2012 – podsumowanie

Minęło już, co prawda kilka tygodni od 9 sierpnia 2012 i prawdopodobnie wiele osób nie kojarzy tej daty za bardzo z niczym. Dla nas był to dzień rozpoczęcia realizacji wizualizacji muzycznych festiwalu Ostróda Reggae Festiwal 2012 w Ostródzie, czyli największego festiwalu muzyki reggae w Polsce. (więcej…)

Update naszych realizacji

Update naszych realizacji

Kilka godzi temu w dziale realizacje pojawiły się nowe wpisy dotyczący tego co robiliśmy podczas ostatnich miesięcy. Bardzo pracowity okres pełen ciekawych realizacji i ciekawych wyzwań – część z nich postanowiliśmy spisać i dorzucić do realizacji. Zapraszamy więc na nasz update portfolio motion design. (więcej…)

Update strony – realizacje

Update strony – realizacje

wizualizacje muzyczne - portfolio SplaszFX

Ostatnie tygodnie a nawet miesiące były dla nas bardzo obciążające i zapracowane co nie pozwoliło na szybszy update naszej strony. Dziś jednak udało nam się uzupełnić dział Realizacje o kilka naszych animacji i realizacji.

(więcej…)